Strona głowna » Optymalne rozwiązanie

Przed rozpoczęciem budowy należy przemyśleć kilka ważnych aspektów. Musisz się zastanowić nad:
•Twoją działką- czyli warunkami zagospodarowania terenu, poniekąd mogą być one ograniczeniem co do budowy obiektu, ważne jest aby przed postawieniem pierwszej „cegły” projekt spełniał wymogi warunków zabudowy.
•Kosztami, nie tylko kosztami budowy, ale także późniejszej eksploatacji domu, które mają istotne znaczenie. Należy zastanowić się czy dziś trochę droższe alternatywne technologie, nie ułatwią życia w przyszłości, tym samym redukując wydatki.
•Liczbą domowników- obecnie modele rodziny 2+1 lub 2+2 nie wymagają aż takich powierzchni mieszkalnych. Po co budować wielkie domy, duża powierzchnia to większe koszty ogrzania, więcej czasu potrzebne na sprzątanie. Z drugiej strony, minimalizacja kosztów nie musi oznaczać ograniczania optymalnej przestrzeni.
Przyjmij, że priorytetem Twojego projektu jest wskazanie na wszystkie koszty na początku inwestycji. Twój plan budowy musi byś doskonale przemyślany, uchroni Cie to później od pojawienia się niespodziewanych kosztów. Wprowadzając zmiany w momencie już realizacji budowy narazisz siebie na dodatkowe koszty, ponieważ praktycznie każde modyfikacje wprowadzają chaos, opóźnienia czasowe oraz dodatkowe wydatki.
Opowiedz nam o wszystkich swoich marzeniach dotyczących Twojego idealnego domu, spisz je i oddaj do uporządkowania fachowcom. Pomożemy Ci urzeczywistnić i wprowadzić w życie nawet najdrobniejsze szczegóły, których realizacja w sposób zaplanowany nie spowoduje opóźnień ani wygenerowania dodatkowych kosztów. Nastąpi tu niwelacja

VN:F [1.9.15_1155]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Pokaż komentarze
Ukryj komentarze