Dostarczamy energooszczędne, inteligentne, modułowe obiekty budowlane, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii.

Firma Inteligentny Dom od 2001 roku zajmuje się  wykonywaniem nowoczesnych instalacji elektrycznych i teletechnicznych w domach, hotelach i innych obiektach, które  zapewniają  użytkownikom bezpieczeństwo, komfort oraz korzyści ekonomiczne. Współpracując z inwestorami przy realizacji inwestycji budowlanych, niejednokrotnie mieliśmy okazję zauważyć, z jakimi problemami borykają się osoby podejmujące wyzwanie, jakim jest wybudowanie własnego domu.  Najczęstszą pułapką, którą sami na siebie zakładamy, jest brak konkretnego planu działania, który powoduje  przedłużenie czasu budowy i w konsekwencji, nieplanowane zwiększenie kosztów  inwestycji.

Przystępując do inwestycji należy jej realizację zacząć od ustalenia nawet najdrobniejszych szczegółów, np. kolorów ścian czy wyboru umeblowania pokoju dla dziecka. Kierując się zasadą znajomości wszystkich kosztów, zanim się one jeszcze pojawią, mamy możliwość opracowania takiego kosztorysu, który nie zaskoczy nas jakimiś dodatkowymi wydatkami w połowie realizacji i pozwoli ukończyć budowę w przewidywanym terminie bez dodatkowych, zaskakujących koszów.

Należy liczyć się z tym, że wprowadzenie niekończących się poprawek i zmian w zatwierdzonym projekcie, prowadzi nie tylko do zwiększenia kosztów, ale również  konieczności przejścia jeszcze raz ścieżki formalno-prawnej dotyczącej budowy.

Jeśli nie chcesz być kolejną osobą, której budowa domu przeciągnęła się w nieskończoną, pochłaniając więcej czasu i pieniędzy, zaplanuj z Nami swoją inwestycję.

Być może nasza oferta wydaje Ci się droższa niż standardowa wycena realizacji inwestycji, ale my wprowadzamy zasadę: KONIEC UKRYTYCH KOSZTÓW PRZY BUDOWIE DOMÓW.

VN:F [1.9.15_1155]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
O nas, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Pokaż komentarze
Ukryj komentarze