Strona głowna » Cel » Technologia

Prefabrykaty najwyższej jakości to odpowiedź na zapotrzebowanie klienta we współczesnym świecie.

Nowoczesne materiały budowlane nie ograniczają swobody twórczej architektów zarazem zapewniając wysoką jakość i szybkie tempo budowy.

Realizując te postulaty proponujemy  budowę domów w systemie domów modułowych ( Fertighaus, gotowe domy)

Prefabrykaty najwyższej jakości wykonywane są w nowoczesnej fabryce pod ścisłym nadzorem technicznym. Spełniają wszystkie aktualne normy techniczne. Precyzja wykonania sprawia, że budowa domu jest prosta i szybka. Wszystkie elementy zaopatrzone są w otwory i kanały służące poprowadzeniu instalacji, co zdecydowanie skraca czas robót budowlanych. Wewnętrzne powierzchnie ścian są gładkie, nie wymagają więc tynkowania, a wykończenie polega jedynie na ich pomalowaniu.

Montaż elementów odbywa się na wcześniej przygotowanych fundamentach lub płycie fundamentowej i trwa zaledwie kilka godzin. Elementy nie muszą być sezonowane, więc po zakończeniu montażu można natychmiast przystąpić do dalszych prac.

Wieloletnie doświadczenie w prefabrykacji doprowadziło do konfiguracji elementów, w której łatwo jest uzyskać struktury o ciągłej warstwie konstrukcyjnej i ocieplającej. Ilość tak zwanych mostków cieplnych ograniczona jest do minimum.

Domy modułowe dzięki precyzji konstrukcji oraz trójwarstwowym ścianom zapewniają znakomity komfort mieszkalny oraz dobry mikroklimat. Nowoczesna prefabrykacja jest ekologiczna, współcześnie używany beton nie wydziela żadnych szkodliwych substancji, nie jest promieniotwórczy, chroni przed naturalnym tłem promieniotwórczym ziemi, jest odporny na działanie pleśni i grzybów oraz odporny na gryzonie.

Budynki wykonane z prefabrykatów spełniają wszystkie wymogi stawiane w normach i rozporządzeniach dotyczących nowo powstających budynków.

Budynki powstają na deskach projektantów, większa część prac wykonywana jest w zakładach produkcyjnych pod ścisłym nadzorem technicznym, co gwarantuje bezpieczeństwo i doskonałą jakość.

Podobne technologie są bardzo popularne w krajach wysoko rozwiniętych i z powodzeniem sprawdzone zostały na wielu kontynentach i w różnych warunkach klimatycznych.

VN:F [1.9.15_1155]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Technologia, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Pokaż komentarze
Ukryj komentarze